3395 DOLCE VITA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3395 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 3 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |